Sztuka | Relacja zdarzeń

Jesteśmy otwarci

Wystawa: Relacja zdarzeń | Arkadiusz Glegoła | Czerwiec–Lipiec 2021

O wystawie

Kształtuję postawę pracując nad relacją tekstu z obrazem. Interesuje mnie afekt i jego zaprzeczenie w su­gestywnych działaniach na formie. Odnajduję proste, jednoznaczne sytuacje malarskie. Każdej interwencji dokonuję będąc pod wpływem zaangażowania w skuteczne, radykalne rozwiązanie. Wtedy forma wydostaje się w czystej postaci. Skład różnych mediów dyktuje porządek widzenia następujących po sobie treści. Fo­tografia przenosi reminmescencje zdarzeń i transformuje przeszłość na wartość teraźniejszą. Rekonstrukcja formy zbudowana na podstawie jej zredefiniowanych doświadczeń wprowadza nowe fakty. Suma działań wpływa na rozwój ku pogłębianiu własnej tożsamości i poszerzaniu odwagi w możliwym wpływaniu na swo­ją przeszłość. Treści i obrazy, które tworzą ekspozycję ucieleśnianiają tłumione reakcje. Zmuszają do ugięcia się całokształtu działań przed współczesnymi regułami samodzielnej egzystencji.

Arkadiusz Glegoła

Zdjęcia prac

Zdjęcia z wystawy

Zdjęcia z wernisażu

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.

Ze względu na liczne wydarzenia, które organizujemy, niektóre dni w miesiącu mogą być wyłączone dla zwiedzających. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł/mogła skorzystać z naszej oferty, sugerujemy kontakt telefoniczny, bądź sprawdzenie na fanpage'u planowanych wydarzeń.

Wszystkie organizowane przez nas eventy publiczne znajdziecie Państwo na Facebooku. Zazwyczaj galeria jest wtedy czynna dłużej.

Chcesz skontaktować się mailowo, bądź telefonicznie?

Galeria Apteka Sztuki
Al. Wyzwolenia 3/5
00-572 Warszawa

Sekretariat:
Tel.: +48 22 622 04 21
E-mail (bez spacji): galeria @ aptekasztuki . eu

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego

Skorzystaj z tego formularza, aby skontaktować się bezpośrednio z Zuzanną i Magdą.

Zapisz się na newsletter

Copyright © 2021 by Galeria Apteka Sztuki