W niedzielę 21 czerwca 2026 r. w godzinach 17.00–19.00 w Galerii odbędzie się Wieczór z piosenką
. Wystąpi Pan Andrzej Walczyna z synami i przyjaciółmi.
„Wieczór z piosenką” to bezpłatne wydarzenie muzyczne w Warszawie, podczas którego uczestnicy wspólnie śpiewają znane piosenki polskich artystów, szanty, piosenki turystyczne oraz popularne przeboje.
To otwarte spotkanie integracyjne, podczas którego najważniejsze są muzyka, relacje i dobra atmosfera. Nie trzeba mieć doświadczenia muzycznego ani umiejętności śpiewania.
Wydarzenie skierowane jest do:
– osób dorosłych z niepełnosprawnościami
–
ich rodzin i opiekunów
– przyjaciół
– mieszkańców Warszawy zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi i integracyjnymi.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania i muzykowania.