Sztuka | Resurrection of Plastics

Jesteśmy otwarci

Wystawa: Resurrection of Plastics | Aurelius | Październik 2020

O wystawie

Aurelius (pseudonim artystyczny) przez ostatnie 20 lat odpowiadał za sprzedaż tworzyw sztucznych, stał się ekspertem w tej dziedzinie i specjalistą w ocenie ich fizycznych właściwości. Poznał szerokie możliwości formowania, odlewania, odkształcania i utwardzania masy plastikowej, tworząc rzeźby o kształtach i kolorach, które nie zawsze można przewidzieć, ale które każdorazowo skutkują powstaniem niezwykłych, kolorowych dzieł. Aurelius nazywa ten proces „tworzeniem przez losowość”. Każda rzeźba tworzona jest inaczej, posiada własny kręgosłup i odnóża, własną duszę oraz jest unikalna, jak każdy człowiek. Sztuka Aureliusa pokazuje, że tworzywa plastyczne są nie tylko bardzo przydatne, ale mogą też być piękne, jeśli nadamy im kształt i duszę.

Zdjęcia prac

Zdjęcia z wystawy

Zdjęcia z wernisażu

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.

Ze względu na liczne wydarzenia, które organizujemy, niektóre dni w miesiącu mogą być wyłączone dla zwiedzających. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł/mogła skorzystać z naszej oferty, sugerujemy kontakt telefoniczny, bądź sprawdzenie na fanpage'u planowanych wydarzeń.

Wszystkie organizowane przez nas eventy publiczne znajdziecie Państwo na Facebooku. Zazwyczaj galeria jest wtedy czynna dłużej.

Chcesz skontaktować się mailowo, bądź telefonicznie?

Galeria Apteka Sztuki
Al. Wyzwolenia 3/5
00-572 Warszawa

Sekretariat:
Tel.: +48 22 622 04 21
E-mail (bez spacji): galeria @ aptekasztuki . eu

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego

Skorzystaj z tego formularza, aby skontaktować się bezpośrednio z Zuzanną i Magdą.

Zapisz się na newsletter

Copyright © 2021 by Galeria Apteka Sztuki