Sztuka | Reset

Jesteśmy otwarci

Wystawa: Reset | Witold Ziemiszewski | Wrzesień–Październik 2020

O wystawie

Polem twórczych poszukiwań Witka Ziemiszewskiego jest przyroda, natura i kosmos w całej swojej złożoności. Na wystawę składa się cykl obrazów oraz instalacji wideo. Malarstwo, tekst, dźwięk, wideo współistnieją w czasie i przestrzeni, tworząc punkty styku pomiędzy tym co osobiste, wyobrażeniowe, materialne. To swoisty hołd dla zjawisk, wszechobecnych, ciągłych i uporczywych. Arbitralne przenikanie/ mieszanie porządków, swoboda tworzenia światów pomiędzy światami jest czymś, co można by nazwać triumfem ducha artysty nad materią. Tytułowy reset zachodzi na wielu poziomach i obejmuje potrzebę refleksji nad dotychczasowym dorobkiem twórczym.

Zdjęcia prac

Zdjęcia z wystawy

Zdjęcia z wernisażu

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.

Ze względu na liczne wydarzenia, które organizujemy, niektóre dni w miesiącu mogą być wyłączone dla zwiedzających. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł/mogła skorzystać z naszej oferty, sugerujemy kontakt telefoniczny, bądź sprawdzenie na fanpage'u planowanych wydarzeń.

Wszystkie organizowane przez nas eventy publiczne znajdziecie Państwo na Facebooku. Zazwyczaj galeria jest wtedy czynna dłużej.

Chcesz skontaktować się mailowo, bądź telefonicznie?

Galeria Apteka Sztuki
Al. Wyzwolenia 3/5
00-572 Warszawa

Sekretariat:
Tel.: +48 22 622 04 21
E-mail (bez spacji): galeria @ aptekasztuki . eu

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego

Skorzystaj z tego formularza, aby skontaktować się bezpośrednio z Zuzanną i Magdą.

Zapisz się na newsletter

Copyright © 2021 by Galeria Apteka Sztuki