Galeria Apteka Sztuki

Baner na wystawę Piasek i skała Katarzyny Januszko
Aktualna wystawa: Piasek i skała Katarzyny Januszko.
Ile warte są dla Ciebie wartości?

Aktualności

W Galerii "Apteka Sztuki"

Sztuka

Wystawy w Galerii "Apteka Sztuki"

Wywiady

Rozmowy o sztuce

ZAZ

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Lab

Laboratorium graficzne

Eventy

Współorganizacja wydarzeń

Kultura

Wydarzenia kulturalne

Media

Piszą o nas

Wystawa: Wieśpospolita |
Magdalena Alicja Jędrzejczyk |
Kwiecień-Maj 2017

O artystce

Magdalena Alicja Jędrzejczyk

Urodzona w 1990 roku w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w 2014 roku na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. Krzysztofa Wachowiaka – malarstwo sztalugowe oraz prof. Edwarda Tarkowskiego – malarstwo ścienne. Uczestniczka wystawy Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP 2014. W roku 2011 w ramach stypendium studia na Universitat Politècnica de València w Hiszpanii. Obecnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie.

Wystawy indywidualne: Galeria Apteka Sztuki w Warszawie (2013); Galeria Promocyjna w Warszawie (2014); Miejskie Centrum Kultury w Płońsku (2015); PROM Kultury Saska Kępa w Warszawie (2015).

Wyróżnienie honorowe: 30th Annual Chelsea International Fine Art Competition, Agora Gallery, Nowy Jork (2015) oraz Międzynarodowy Konkurs na koncepcję Upamiętnienia Polaków ratujących Żydów w czasie okupacji niemieckiej Ratującym-Ocaleni (2015).

Autorka malowideł ściennych w sali nr 8 Oddziału Pediatrii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz w Klubie Eufemia w Warszawie.

Zdjęcia prac

Skip to content